Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofrohet vend pune operator/e

Euro

Përshkrimi

Pro Marketing kerkone te punesoje operator/e call center.
Te interesuarit duhet:
-Te kene njohuri te mira te gjuhes italiane
-Te kene pasur eksperience pune te meparshme ne call center
Nese jeni te rinj plot deshire dhe vullnet per te punuar Pro Marketing eshte zgjidhja me e mire.
Nje kompani lider ne treg dhe ne bashkepunim te drejtperdrejt me Vodafone Italia.
Ne ofrojme pagesen me te larte te tregut .
Ne gjithashtu ofrojme kontrate te rregullt pune, bonuse mujore dhe orar fleksibel pune.
Jeni te mirepritur!
Adresa: Rruga”Sami Frasheri, 50 m pa vajtur tek gjimanzi “Petro Nini Luarasi”
Cell : 0689026875
Filiali 2: Rruga “Muhamet Gjollesha” tek Zogu Zi, pallati Kajtazi, kati II, ngjitur me hotel Doro City
Cell: 0689095201


Fjalë Kyçe:
Statistika: 455 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Pro Marketing

Adresa : Rr “Sami Frasheri”, Pallati Tekno – Projekt, ngjitur me gjimnazin Petro Nini Luarasi


08/01/2014 5:46 am


Cell : 0689026875/0689095201


Ofertat Më Të Shikuara