Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofrohet vend pune operator/e

Euro

Përshkrimi

Pro Marketing kerkone te punesoje operator/e call center.
Te interesuarit duhet:
Te kene njohuri te mira te gjuhes italiane
Te kene pasur eksperience pune te meparshme ne call center
Nese jeni te rinj plot deshire dhe vullnet per te punuar Pro Marketing eshte zgjidhja me e mire.
Nje kompani lider ne treg dhe ne bashkepunim te drejtperdrejt me Vodafon Italia.
Ne ofrojme pagesen me te larte te tregut per momentin qe varion nga 230 leke deri ne 290 leke ora.
Ne gjithashtu ofrojme kontrate te rregullt pune, bonuse mujore dhe orar fleksibel pune.
Jeni te mirepritur!
Adresa: Rruga”Sami Frasheri, 50 m pa vajtur tek gjimanzi “Petro Nini Luarasi”
Cell : 0689026875


Fjalë Kyçe:
Statistika: 501 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

ofrohet vend pune operator/e

Postuar Nga:

Pro Marketing

Adresa : Rr “Sami Frasheri”, Pallati Tekno – Projekt, ngjitur me gjimnazin Petro Nini Luarasi


05/12/2013 6:10 am


Cell : 0689026875


Ofertat Më Të Shikuara