Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofrohet vend pune sekretare

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofrohet vend pune sekretare
Nje Kompani Private,

Kerkon sekretare me kohe te plote,
e cila duhet te kete eksperience pune dhe te dije shume mire gjuhen angleze.

Te interesuarat te dergojne CV e tyre ne adresen e e-mailit
eridaad@gmail.com


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 836 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

ofrohet vend pune sekretare

Tirane / Shqiperi


20/10/2010 4:08 am


ska paraqitur


Ofertat Më Të Shikuara