Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj pune

0 Euro

Përshkrimi

Pershkrimi i punes
regjistrohuni ne linkun
http://www.neobux.com/?rh=726F6D656F313235
,regjistrimi eshte i thjeshte dhe behet me adresen tuaj te mailit..
pastaj pasi te jeni regjistruar
Shkoni aty ku thot View adwertistememt
dhe do ju dal nje faqe me disa ikona verdha jeshjile
klikojini dhe do ju dal nje pik e kuqe klikoni piken e kuqe
dhe do ju hapet nje faqe e re prisni sa te thot acount credited
dhe mbylleni faqen kshu veproni me te gjitha ikonat
cdo dite per vetem5 minuta ne dite dhe fitoni para.
Keni per te fituar mbi 40 dollar ne dite me referralet
Duhet te klikoni cdo dite qe tju rritet interesi

pagesa kryhet nepermjet https://www.paypal.com
eshte nje llogari online e juaja e cila vlen per te terhequr
leket nga interneti me ane te karte krediti visa…por
se pari duhet ti fitosh leket,,duke ndjekur kto udhezime regjistrohu
kliko adwertisment pastaj shko aty ku thot
baner do gjesh aty nje link te neobuxit me pseodunimin tend te cilen duhet ta
kopiosh dhe ti thuash shoqeve apo shokeve te tu te regjistrohen
me linkun tat ,,,,tani nejse ato regjistrohen dhe klikojn,,,
ti fiton lek nga ata,,sa me shum aq me mir per ty,,,se vetem me klikimet e tua
do te duken shum pak lek por un te garantoj qe po vazhdove dhe ti besh
te tjeret te regjistrohen nen emrin tend ti do te fitosh shum me shume,
pastaj jane vetem 5 a 7 minuta ne dite per ty,,uroj qe ju vafte mbare

nuk besoni?! ketu keni te gjitha provat e pagesave nga neobux http://getcash100.blogspot.com/


Fjalë Kyçe:
Statistika: 998 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Ofroj pune