Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofroj pune punonjes per salle lojrash Play Station

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj pune punonjes per salle lojrash Play Station
Kerkohet nje punonjes per salle lojrash Play Station. Te kete njohuri persa i perket lojrave dhe te jete mbi 24 vjec. Orari eshte 8-oresh cdo dite, kryesisht turni i pare. Per detaje me te hollesishme kontaktoni ne numrin: 0682062156

Kontakti: 0682062156

Tel. : 0682062156


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 702 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

ofroj pune punonjes per salle lojrash Play Station

Tirane / Shqiperi


05/11/2010 1:33 pm


0682062156


Ofertat Më Të Shikuara