Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj pune si arkitekt arredues

Euro

Përshkrimi

Kompania kerkon arkitekte me njohuri ne fushen e aredimit mobilimit,eksperience te meparshme,njohuri te gjuheve Italisht dhe Anglisht,njohuri te programeve te arkitektures,autocad,sketch,3d Max.
Vendndodhja Tirane ,bllok.


URL: Www.homedecor.al
Fjalë Kyçe:
Statistika: 611 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Artan Asllani

Tirane


28/08/2015 4:57 pm


0662052242


Ofertat Më Të Shikuara