Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofroj pune si mesuese

Kontakt

Përshkrimi

Ofrojme vend pune me kohe te pjeseshme.
Pozicioni i punes:Mesuese e Financa 5 dhe Kontabiliteti alfa .
Qyteti;Tirane
Aplikantja duhet te plotesoje keto kritere:
1) Te kete mbaruar studimet e larta ne Fakultetin Ekonomik.
2)Te kete eksperienca te meparshme ne mesimdhenie.
Kushte te mira pune dhe page e kenaqshme.
Dergo cv-ne ne gjuhen shqipe me email ne adresen e meposhtme, apworkeveryday@yahoo.com me subjekt:Mesuese Finance 5 dhe Kontabilitet alfa .
CV PRANOHEN DERI ME DATE 09-03-2013


URL: workeveryday.al
Fjalë Kyçe:
Statistika: 1301 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi