Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofroj pune si operatore

Kontakt

Përshkrimi

Kërkohen operatorë në gjuhen shqipe Part Time dhe Full Time.
Të interesuarit duhet të plotësojnë këto kritere:

-Të jetë folëse e mirë e gjuhës shqipe letërare.
-Aftësi të mira në komunikim
-Të ketë eksperiencë pune si operatore
-Të ketë njohi bazë të kompjuterit

Ofrojmë:
Pagë Fikse + Bonus, kushte të mira punë dhe orar fleksibël.
Dergo cv-në në formatin europass në gjuhën shqipe në adresen e email: apworkeveryday@yahoo.com


URL: workeveryday.al
Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 2385 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi