Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj vend oune si Administratore Zyre 2 R

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune Administratore Zyre
2R sh.p.k kerkon te punesoje nje Administratore Zyre

Kandidatja duhet te plotesoje kriteret e meposhtme:

§ Te jete e komunikueshme dhe e organizuar.
§ Te kete njohuri te mira te gjuhes angleze, gjuha italiane perben perparesi.
§ Te kete njohuri te mira te paketes Office.
§ Eksperienca ne pozicione te ngjashme perben avantazh.
§ Te jete mbi 30-vjece.
§ Arsimi i larte.
Kandidatet e interesuar mund te dorezojne CV ne adresen tone te emailit.
izetbajo@yahoo.com
Te intervistuarit do te zgjidhen paraprakisht nga CV e tyre dhe do te kontaktohen me telefon.
Adresa :Prane Stadiumit Dinamo
website:www.2rshpk.com


URL: www.2rshpk.com
Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 1090 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi