Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofroj vend pune Administratore zyre-arketare

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune Administratore zyre-arketare
 Administratore zyre-arketare, ku merret me pritjen e telefonatave, pritjen e klienteve, marketingun e produktit, marjen e porosive dhe ndjekjen, regjistrimin dhe plotesimin e mandateve te arketimit e te pageses, kontrollin e gjendjes se arkes, mbikqyrjen e mbarevajtjes se punes në zyrë.
Të dijë :
Microsoft Windows XP, Windows Vista,Paketen Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint, Access, Outlook),Internet Explorer.
Si dhe gjuhën Angleze.
Të ket kryer shkollë të mesme apo të lartë ekonomike.
Të jetë në moshë 20-30 Vjeç

Tel. : 0035542251243
Cel. : 00355672031294
email: mesutkaratas.2000@yahoo.com
__________________
Kerkohet :
Administratore zyre, pritje telefonatave, pritje klienteve, reklamimi produkteve, mbikqyrja embarevajtjes se punes
 Arketare, ku merresh me regjistrimin dhe plotesimin e mandateve te arketimit e te pageses, kontrollin e gjendjes se arkes
 Ndihmes ekonomiste, ku merresh me regjistrimin e faturave te blerjeve dhe te shitjeve, kartelave të magazinës, regjistrimin dhe plotesimin e faturave tatimore, faturave doganore, berjen e inventarit etj..

Të ket kryer shkollë të mesme apo te lartë Ekonomike.
Të kenë njohuri për programet :
Microsoft Windows XP, Windows Vista
Paketen Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint, Access, Outlook), Internet Explorer
Të jete në moshat nga 23-30 vjeç


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 1238 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi