Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj vend pune Agjent Imobiliar

Kontakt

Përshkrimi

CENTURY 21 The Point kerkon te zgjeroje stafin e agjenteve imobiliare te atashuar prane saj.
Nese keni pervoje ne kete sektor apo deshironi t’i jepni nje drejtim te ri pervojes suaj profesionale, bashkohuni me sistemin franchise nr. 1 ne bote ne ndermjetesimin e pronave te paluajtshme, perfitoni trainim dhe kushte mjaft te mira per te shprehur vetveten ne nje treg ende te paeksploruar!

PER ME SHUME INFO
www.century21thepoint.com
info@century21thepoint.com

Tel. : 04 22 70 190


URL: http://www.century21thepoint.com
Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 2592 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Ofroj vend pune Agjent Imobiliar