Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj vend pune agjent shitje Agjent Shitjeje

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune agjent shitje
Agjent Shitjeje

Kompania DAST sh.a. me aktivitet në fushën e prodhimit me qendër në Tirane po zgjeron aktivitetin e saj.
Në mënyrë që t’i përgjigjemi më mirë kërkesave të tregut, kërkojmë të punësojmë agjentë shitjeje.

Pergjegjesite e punes:

Promovon shitjet.
Rregullon dhe organizon pikat e shitjeve.
Mban kontakte të vazhdueshme me klientët
Rregjistron të dhënat për porositë dhe shitjet
Organizon dhe kontrollon vazhdimisht pikat e shitjes dhe sugjeron veprimeve qe ndihmojne ne shtimin e shitjeve.

Profili i kandidatit:

-Të ketë mbaruar shkollën e Mesme. Mbarimi i Universitetit është avantazh.
-Të ketë njohuri për programet Microsoft Office.
-Të ketë aftesi të mira komunikuese. Njohuritë mesatare të gjuhës angleze janë avantazh.
-Të ketë 2 vjet eksperience pune në ketë pozicion.

Te interesuarit te paraqesin CV e tyre te shoqeruara me foto ne adresen e –mail si me poshte:
dast.albania@gmail.com

Vetem kandidatet qe do te perzgjidhen do te njoftohen per interviste prane zyrave te kompanise.

Mundesia per Karriere
Ju mirepresim!


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 1445 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Ofroj vend pune agjent shitje Agjent Shitjeje

Tirane / Shqiperi


16/10/2010 3:08 pm


+355 52 234 700


Ofertat Më Të Shikuara