Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj vend pune Agjent Shitje, Manaxher Shitjesh, Ekonomist Kontabel,

Kontakt

Përshkrimi

Ofroj vend pune Agjent Shitje, Manaxher Shitjesh, Ekonomist Kontabel
Shoqeria “ROYAL”shpk me aktivitet tregetimin e produkteve ushqimore ofron vend pune si:
1. Agjent shitje, per te punuar ne rrethe ose ne Tirane.
Kriteret minimale per te aplikuar jane si me poshte:
-Te kete mbaruar shkollen e mesme
-Te kete moshen 25-35 vjeç
-Te kete leje drejtimi automjeti grupi “B” ose “C”
-Perben avantazh per kandidatin nese ka eksperienca te ngjashme.

2.Manaxher Shitjesh
Kriteret minimale per te aplikuar:
-Te kete mbaruar fakultetin e ekonomise Tirane, dega administrim ose marketing.
-Njohuri te mira te gjuhes Angleze ose Italiane.
-Njohuri te mira ne perdorimin e paketes Office
-Mosha nga 22-27 vjec.
-Te kete leje drejtimi automjeti “B”.

3.Ekonomist Kontabel
Kriteret minimale per te aplikuar:
-Te kete mbaruar fakultetin e Ekonomise Tirane
-Te zotroje perdorimin e finances 5
-Te kete njohuri te mira te paketes Office.
-Mosha nga 24-30vjec

Ju lutemi dergoni sa me pare CV-ne me foto ne adresen e e-mailit sales@royalmh.com dhe vetem kandidatet e perzgjedhur do te kontaktohen per daten e intervistes.
Ofrohen kushte te mira pune dhe page.
Transporti per ne pune eshte i mbuluar nga shoqeria.

Adresa: Km i 6-te i autostrades Tirane-Durres, Tirane.
E-mail: sales@royalmh.com
Mob: 0682067642

Cel. : 0682067642


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 1718 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Ofroj vend pune Agjent Shitje, Manaxher Shitjesh, Ekonomist Kontabel, Ofroj vend pune Agjent Shitje, Manaxher Shitjesh, Ekonomist Kontabel,