Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofroj vend pune agjent shitje me orar te plote

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune agjent shitje me orar te plote
Shoqeria BBD shpk ofron vende pune si agjent shitje me orar te plote, te interesuarit duhet te plotesojne keto kritere.
Te kete eksperience pune jo me pak se 1 vit
Te kete aftesi te mira komunikimi ne grup
Te kete aftesi te mira ne shijte.
Te kete aftesi dhe deshmi per drejtimin e automjeteve.

te interesuarit mund te dergojn nje CV ne email-in
Email: sales_manager@bbdshpk.com


Fjalë Kyçe: , , , , , ,
Statistika: 1046 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

ofroj vend pune agjent shitje me orar te plote

Tirane / Shqiperi


10/11/2010 3:55 pm


ska paraqitur


Ofertat Më Të Shikuara