Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj vend pune Agjent Shitjesh

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune Agjent Shitjesh
Abissnet propozon nje oferte te re punesimi

Agjent Shitjesh
Raporton tek Drejtori i Departamentit te Shitjeve.

Detyrat :

Menaxhon dhe inicion aksione te shitjeve direkte.
Menaxhon dhe miremban mardheniet me llogarite e bizneseve.
Zhvillon zgjidhje te personalizuara per klient te ndryshem biznesi.
Organizon shitjet ne terren.

Kerkesa :

Eksperience me shume se 1 vit ne pozicione te ngjashme ose ne kompani reklamash.
Njohuri shume te mira te gjuhes angleze.
Te kete perfunduar Universitetin, preferohet Ekonomik.
Aftesi drejtuese dhe te punes ne grup.
Person energjik dhe me iniciative.

Ju mirepresim!

Ju lutem te interesuarve te paraqesin CV e tyre prane ketyre adresave:

Email: b.njerezore@abissnet.al
Rr “Ismail Qemali”, Pallati ” Abissnet”, Tirane
Telefon: 044300001/238


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 924 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi