Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofroj vend pune Agjente per biletari dhe turizem

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune Agjente per biletari dhe turizem
NJOFTIM PUNESIMI

Kerkohet te punesohet nje punonjese ne detyren AGJENTE per biletari dhe turizem .

1-Kandidatja duhet te kete mbaruar shkollen e larte .
2-Te zoteroje shume mire gjuhet Angleze dhe Italiane (te folur e te shkruar)
3-Prioritet do te kene kandidatet qe kane eksperience pune ose zoterojne diplomen IATA .

Te interesuarit te kontaktojne nga ora 09.00-14.00 dhe 18.00-20.00 ne numrat e telefonit fiks 04-2228400 / 04-2235220 .

Agjensia : ” Albania Express ” Travel & Tours
Adresa Rr Durresit Nr 102 (Prane ish pasticeri Flora)

Tel. : 04-2228400

Tel. : 04-2228400


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 959 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi