Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj vend pune AGJENTE TURIZMI One Travel & Tour

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune AGJENTE TURIZMI
One Travel & Tour

Kerkon te punesoje agjente udhetimi dhe biletarie, kandidatja duhet te plotesoje kushtet si me poshte :
Njohuri te mira te Gjuhes Angleze
Njohuri te mira te programit Amadeus ( preference)
Te jete serioze dhe e pergjegjshme ne pune
Te interesuarat jane te lutura te dergojne Cv ne onetravel_tour@yahoo.com apo te na kontaktojne ne adresen e meposhtme.

One Travel & Tour

Bul. Bajram Curri
Tel. 04 220 556
Cel. 068 200 80 20

Tel. : 042220556

Cel. : 0682008020


Fjalë Kyçe: , , , , , , ,
Statistika: 834 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Ofroj vend pune AGJENTE TURIZMI One Travel & Tour

Tirane / Shqiperi


18/10/2010 2:03 pm


0682008020


Ofertat Më Të Shikuara