Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj Vend Pune Arkitekte/Arreduese

Kontakt

Përshkrimi

Kompania Euro Druri kerkon te punesoje personel ne pozicionin e meposhtem:

* Arkitekete /arreduese mobiljesh.

Kriteret qe kantidati duhet te permbushe:

* Te kete pergaditjen shkollore profesionale
* Te kete pervoje ne arredimin e shtepive.
* Te jete i gatshem per ti sherbyer klientit dhe per te kuptuar shijen e tij.

Te interesuarit duhet te paraqiten prane selise se shoqerise me nje CV per te mundesuar nje interviste.

Kontakt:

MY HOME “Eurodruri sh.p.k”
Rr.Kavajes
Ish Kombinati” Misto Mame”( Porta kryesore)
Tel: +355 4 2231206,
Fax: +355 4 2239465
Cel: +355 6720 66300
shefqetbucaliu@gmail.com
www.myhome-al.com


URL: http://www.myhome-al.com
Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 1768 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Ofroj Vend Pune Arkitekte/Arreduese