Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofroj vend pune Arsim i mesem

Kontakt

Përshkrimi

Sarande, ofroj vend pune Arsim i mesem
Kerkohet magazinjer per mbajtjen e aktivitetit te nje magazine me materiale ndertimi ne qytetin e Sarandes. Mosha e preferuar per kandidatin 30-40 vjec dhe me arsim te mesem.

Cel. : 0694064330


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 1051 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

ofroj vend pune Arsim i mesem

Sarande / Shqiperi


21/11/2010 5:12 pm


0694064330


Ofertat Më Të Shikuara