Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofroj vend pune As.Avokate

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune As.Avokate
Studio Legale e specializuar ne te gjithe komponentet e sherbimeve ligjore ne fushen tregtare, ofron vend pune ne pozicionin e As.Avokate.

Kriteret te cilat kandidatja duhet te plotesoje per t’u thirrur ne interviste jane:
– Diplome me note mesatare 8 (tete) e siper ne Drejtesi;
– Eksperienca e meparshme e punes ne studio avokatie dhe/ose pune te ngjashme eshte avantazh;
– Njohja e gjuhes Angleze ne menyre perfekte eshte kusht i domosdoshem dhe gjithashtu preferohen kandidatet qe njohin nje ose me shume nga gjuhet e tjera te huaja.

Personat e interesuar te nisin: CV-ne ne Shqip dhe Anglisht
Referencat perkatese (nese i disponojne)
Leter motivimi ( shkurtimisht )

ne adresen e e-mail-it: legalfirmalbania@gmail.com deri ne daten 23 Nentor 2010.


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1129 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi