Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofroj vend pune Asistente Administrative

Kontakt

Përshkrimi

Aluflor Construction Group, nje kompani qe operon ne fushen e prodhimit dhe montimit te fasadave me materiale te kompanive shume prestigjoze ne kete fushe, kerkon te punesoje nje asistente administrative.

Kandidatja duhet te plotesoje keto kritere:

* Te kete perfunduar arsimin e larte (preferohet dega administrim bisnes jashte Shqiperise).
* Te kete minimalisht pese vjet pune ne kete pozicion.
* Te kete mbrojtur gjuhen Anglisht dhe Gjermanisht.
* Te njohe shume mire te gjitha programet baze kompjuterike.
* Te kete nje format te qarte per punen, korrekte, kerkuese dhe ambicioze ne profesion.
* Te jete e integruar dhe kopetente ne profesion.

Te gjithe te interesuarit te dergojne CV-ne me fotografi ne adresen eneida_burimetnjerezore.aluflor@yahoo.com

Kontakt:

Tel. : 05 265 115

Cel. : 0682011215


URL: Ska
Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 1192 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Aluflor Construction Group

Durres


20/08/2009 9:30 am


0682011215


Ofertat Më Të Shikuara