Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj vend pune Asistente Zyre

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune Asistente zyre
Ofrohet vend pune per asistente zyre. Duhet te njohin sh. mire paketen office dhe te navigojne ne internet, te jene te komunikueshme me klientet.
te interesuarat te dergojne CV e tyre ne: info@creativeplusalbania.com.

Tel. : 2343491


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1766 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Ofroj vend pune Asistente Zyre

Tirane


09/01/2010 10:16 am


2343491


Ofertat Më Të Shikuara