Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofroj vend pune Assistante

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune Assistante
Bindi Talent (kompani publicitare) eshte ne kerkim te nje vajze per pozicionin e Assistentes full-time.

Kriteret e kerkuara jane:

– Gjuha angleze e detyrueshme
– Mosha 21-28
– Diplome fakulteti
– Motivuese dhe e afte per punen ne grup.

Pagese e kenaqshme dhe mundesi per karriere.

Personat e interesuar mund te dergojne nje Cv ne adresen e e-mailit: media@bindi.al ose emicanaj@yahoo.com

Do te telefonojme vetem personat e perzgjedhur.

Aplikimet do te pranohen vetem brenda Nentorit 2010.

Ju mirepresim!


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 951 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

ofroj vend pune Assistante

Tirane / Shqiperi


19/11/2010 6:30 am


ska paraqitur


Ofertat Më Të Shikuara