Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj vend pune audi/video

Euro

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune audio/video
Shoqeria DV GROUP ka te hapur nje vend pune per pozicionin Technical Manager.

Kandidati duhet te plotesoje keto kerkesa :

Te jete i diplomuar ne Inxhinieri Elektronike.
Te kete eksperience pune minimale 3-5 vjet
Te lexoje, shkruaje dhe te komunikoje rrjedhshem ne anglisht.
Te jete i afte te punoje ne grup.
Te kete njohuri te mira ne Microsoft Windows desktop/server platform
Te kete njohuri te mira per sinjalet audio/video
Te kete njohuri ne perdorim te programeve te perpunimit video/audio.

Per kete pozicion – shoqeria ofron kushte te mira pune, page, tel, sigurime, kontrate, specializime dhe trajnime periodike jashte prane kompanive te perfaqesuara.

Kandidati te dergoje nje CV ne adresen email : info@dv-group.tv. Referenca nga punedhenisit e meparshem jane te mirepritura.

Tel. : +355-4480 4552


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1009 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi