Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofroj vend pune banakiere dhe kamariere

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune banakiere dhe kamariere
Kerkojme nje punonjese qe te punoj banakiere dhe kamariere ne nje lokal te vogel.me eksperience

Rruga:Mine Peza

Nr:0685538399


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 920 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

ofroj vend pune banakiere dhe kamariere

Tirane


23/11/2010 4:51 pm


0685538399


Ofertat Më Të Shikuara