Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofroj vend pune Design

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune Design
Univers Reklama Sh.p.k., kerkon te punesoje Dizajner.

I interesuari duhet te kete pervoje ne kete fushe; te jete dinamik, aktiv, i perqendruar ne pune; i pergjegjshem; i afte per te bashkepunuar dhe per te reflektuar.

Tel. : 0478002000/047800201


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 930 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

ofroj vend pune Design

Tirane / Shqiperi


19/11/2010 6:14 am


0478002000/047800201


Ofertat Më Të Shikuara