Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofroj vend pune Drejtor Ekzekutiv

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune Drejtor Ekzekutiv
Fondacioni i Universitetit Europian për Turizmin kërkon të punësojë Drejtor Ekzekutiv ( Full- Time).
Kandidatët duhet të plotësojnë kriteret e mëposhtme:
– Diplomë universitare në Ekonomik ose Juridik
– Të paktën pesë vjet eksperiencë pune në këtë fushë ( eksperiencë në fushën e arsimimit, preferohen kandidatët që kanë eksperiencë në organizatat)
– Të njohin në mënyrë të shkëqyer gjuhën italiane dhe angleze, të folur dhe të shkruar
– Të kënë aftësi shumë të mira leadership-i
Kandidatët duhet të dërgojnë CV në human.resources@euft.eu ose tel 042 265 265 ose të kontaktojnë në adresën: Universiteti Europian për Turizmin, Blv Zogu I, 1000, përballë Stacionit të Trenit, Tiranë.

Tel. : 042 265 265


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 1098 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi