Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofroj vend pune ekonomist finance

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune ekonomist finance
Firma COSMOPLASTICA me adrese ne RR. Siri Kodra prane uzines Dinamo te re eshte nje Firme prodhuese te artikujve plastik te perdorimit shtepijak.
Ajo prodhon atikuj plastik si kova ,legena,vazo lulesh,kosha plehrash,hinka, etj, Kerkojme ekonomist finance me pervoje pune 4-5 vjecare ,me arsim te larte,te njohe shume mire Financen 5 ,te njohe ghuhe te huaj kryesisht anglisht,italisht, vetem me orar te plote. Te interesuarit te dergojne te dhenat e tyre emer,mbiemer,ditlindje,vendlindje dhe aftesite plus kualifikimin sa me te plote ne adresen tone info@cosmoplastica.al per me teper vizitoni faqen tone ne internet www.cosmoplastica.al

Tel. : 048302711-042238783

Cel. : 0694010868 0692063756


URL: www.cosmoplastica.al
Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 1624 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi