Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofroj vend pune ekonomiste

Kontakt

Përshkrimi

Elbasan, ofroj vend pune ekonomiste
REXHA GOLD shpk

Kërkon të punësoje nje asistente ekonomiste me orar të plotë në qytetin e Elbasanit.

– Te kete mbaruar studimet pranë Fakultetit të Shkencave Ekonomike, profili Financë, me mesatare 8.00.
– Njohuri të mira kompjuterike të paketës Microsoft Office, të programit “Kontabilitet Alpha” dhe internet.
– Njohuri shume te mira të gjuhëve të huaja: italisht,anglisht (ne te folur dhe shkruar )

mail. info@rexhagold.com

Faleminderit
REXHA GOLD
Cel. : +355694080565


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 998 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

ofroj vend pune ekonomiste

Elbasan / Shqiperi


10/11/2010 3:52 pm


+355694080565


Ofertat Më Të Shikuara