Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofroj vend pune EKONOMISTE

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune EKONOMISTE
ELECTRONIC LINE kerkon te punesoje nje EKONOMISTE (full time)

1-Te kete mbaruar fakultetin ekonomik.
2-Te kete minimumi 2 vite pune eksperience ne kete fushe.
3-Te kete eksperience ne managimin e magazines(marredheniet hyrje dalje nga magazina),mbajtjen e inventarit ditor dhe mujor,te dije te beje bilanc te plote,te mbaje marredheniet me shtetin,etj.
4-Te dije te punoje ne menyre perfekte me programin Financa 5.
5-Te njohe gjuhen Angleze.
6-Mosha 25-35 vjece.

Dokumentat e kerkuara jane:
1-CV me fotografi.
2-Fotokopje Diplome
3-Liste notash

-CV DUHET PATJETER (me fotografi).Cv pa foto nuk do te shqyrtohen fare. -JU MUND TA DERGONI NE ADRESEN: electronic.line@yahoo.com
(detajoni historikun ku keni punuar me pare).


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 959 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi