Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofroj vend pune ekonomiste

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune ekonomiste
Super market CONAD

adresa:rruga e barrikadave qendra tregtare tek ish kinema ”17 NENDORI”

Kerkon te punesoje EKONOMISTE

Te jete diplomuar ne fakultetin ekonomik

Te kete njohuri ne gjuhen italiane , angleze nje plus

Eksperienca e punes duhet te jete minimumi 2 vjet dhe ajo ne SuperMarket ose shoqeri te ngjashme ne llojin e biznesit ,, VLERESOHET .

Aftesia e bashkepunimit ne grup dhe ajo komunikuese nje domosdoshmeri

Te njohe shume mire programet baze kompiuterike

Te kryeje rakordimet me shoqerite furnizuese dhe te mirmbaje marredhenien

me to .

Te kete njohuri ne procedurat bankare , transfertat , pagesat , terheqjet etj..

Njohje te Standarteve Kombetare te Kontabilitetit.

mosha 30-40 vjet

Cdokush , I afte per te permbushur keto kerkesa eshte I lutur te na kontaktoje

e-mail : conad.pronatyra@gmail.com

DOKUMENTACIONI I NEVOJSHEM:

1-CV me fotografi.

2-Fotokopje Diplome


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1302 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

ofroj vend pune ekonomiste

Tirane


23/11/2010 4:50 pm


ska paraqitur


Ofertat Më Të Shikuara