Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofroj vend pune ekonomist/e ,financier/e

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune ekonomist/e ,financier/e
Kompani italiane kerkon ekonomiste financiere qe te kete pervoje ne programet e kontabilitetit dhe te zoteroje mire gjuhen italiane dhe engleze.

Per me shume informacion mund te dergoni cv + foto

info@ivasalbania.it cell 0692 510619

www.ivasalbania.it

Tel. : 047 800760

Cel. : 069 2510619


URL: www.ivasalbania.it
Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 1087 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

ofroj vend pune ekonomist/e ,financier/e

Tirane / Shqiperi


19/11/2010 6:22 am


069 2510619


Ofertat Më Të Shikuara