Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj vend pune Ekonomiste

Kontakt

Përshkrimi

Durres, ofroj vend pune Ekonomiste
Kompania e mirenjohur italo-shqiptare me qender ne Durres dhe me nje pervoje te madhe ne fushen e prodhimit te ushqimeve per blektorine, e paisur me nje teknologji te koheve te fundit dhe me nje staf te kualifikuar, me specialistet me te mire te vendit dhe italiane, ne kuadrin e permiresimit te strukturave te saj organizative, eshte e interesuar per punesimin e nje personi ne pozicionin:

Ekonomiste

Kandidatja duhet te kete cilesite e meposhtme:
te jete me arsim te larte,
aftesi te mira komunikuese
i gatshem te punoje ne grup
pervoje ne pune

Perkushtimi dhe deshira per te punuar do te kene shperblime te kenaqshme.

Per informacione te metejshme ju lutemi te dergoni CV ne nr. e faxit ose ne emailin e meposhtem
Fax. 05264282

email- blero88@gmail.com

Tel. : 052 26428, 052 264282


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1957 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Ofroj vend pune Ekonomiste

Durres


11/03/2010 9:04 am


052 26428, 052 264282


Ofertat Më Të Shikuara