Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofroj vend pune farmaciste

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune farmaciste
Kerkohet nje farmaciste me arsim te larte .Farmacia ndodhet prane spitalit ne Sanatorium .Kushtet e punes dhe paga shume e mire.Nese jeni te interesuar na kontaktoni ne nr ,cel-0672018718.


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1077 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

ofroj vend pune farmaciste

Tirane / Shqiperi


21/10/2010 4:23 am


0672018718


Ofertat Më Të Shikuara