Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofroj vend pune Financier

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune Financier
Kompania Abissnet sh.a. eshte ISP-ja me e madhe ne Shqiperi me objekt te aktivitetit te saj kryerjen e sherbimeve te nderlidhjes me internet, e-mail, webhosting, telefoni etj. per abonente te ndryshem.Kjo shoqeri eshte themeluar ne vitin 2000 dhe ka nje shtrirje prej 90% ne te gjithe territorin e Shqiperise .

Kompania Abissnet sh.a shpall nje pozicion te lire pune per postin e Financierit/es.

Kriteret per aplikim

1. Arsim i larte profili financier;
2. Minimumi 1 vit eksperience pune ne pozicione te ndryshme te profilit financiar;
3. Te njohe shume mire programin alpha dhe finance 5.
3. Te kete aftesi te mira komunikimi dhe te punes ne grup.
4. Te jete njohes shume i mire i gjuhes angleze.

Te interesuarat/it te dergojne CV-te e tyre prane adreses se zyrave tona :

E-mail: b.njerezore@abissnet.al
Rruga: “Ismail Qemali”, Pallati Abissnet, Tirane.
Telefon: 044300001/222


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1024 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

ofroj vend pune Financier

Tirane / Shqiperi


15/11/2010 2:11 pm


044300001/222


Ofertat Më Të Shikuara