Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofroj vend pune Financier/e

Kontakt

Përshkrimi

Shoqëria “Segafredo Albania” shpk
Kërkon të punësojë

F I N A N C I E R E

· Të ketë kryer arsimin e lartë pranë Fakultetit të Ekonomisë.
· Të ketë eksperiencë të ngjashme pune mbi 3 vjet.
· Të ketë njohuri të mira të gjuhës angleze
· Të zotërojë programet bazë të kompjuterit të paketës Windows, të ketë njohuri të mira të programit Financa 5.
· Të ketë aftësi të mria komunikuese dhe të jetë bashkëpunues në punën në grup.
Dokumentacioni që duhet paraqitur nga aplikantët:
· Curriculum Vitae me foto ( e detyrueshme)
· Certifikata kualifikimi (në rast se ka)
· Dëshmi të gjuhëve të huaja.
Studentët që kanë mbaruar jashtë shtetit duhet të kenë bërë njohjen e diplomave sipas legjislacionit shqiptar.
Të interesuarit duhet të paraqesin pranë zyrave të shoqërisë dokumentacionet e kërkuara brenda datës 05 nentor, ora 12.00, ose mund të dërgojnë dokumentacionet e kërkuara në adresën e emailit: rominaskenderi@yahoo.co.uk.
Aplikantët e përzgjedhur do të thërriten të paraqiten për intervistë.
Adresa: Rr.”Budi” Nr. 85/7, Tiranë

Tel. : 04 2 378 – 878

Cel. : 0694013786


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1270 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi