Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofroj vend pune Financiere

Kontakt

Përshkrimi

Kompania Aurora Group shpk
kerkon te punesoje Financiere (femer) me eksperience mbi 5 vjet
per deparatmentin e finances ne pozicionin “shefe finance”.

Te interesuarat mund te dergojne CV-te e tyre ne: auroragroup@auroragroup.com.al

CV duhet te perfshije ekperiencat e meparshme te punes.
orari i punes e hene e premte: 8:00-16:30 dhe e shtune 8:00-12:00

transporti sigurohet nga kompania, paga diskutohet gjate intervistes.


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1305 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

ofroj vend pune Financiere

Postuar Nga:

ofroj vend pune Financiere

Tirane/Albania


16/09/2009 3:09 pm


692097847


Ofertat Më Të Shikuara