Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofroj vend pune full/part time IT

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune full/part time IT
First – Tirane

First group kerkon nje administrator rrjeti , me karakteristikat e meposhteme:

1. Formimi profesional – Inxhieri Elektronike, apo Informatike
2. Eksperienca punesimi – Eksperience paraprake pune ne ISP (preferohen 3 vite)
3. Njohuri specifike – Cisco, njohuri per rrjetat, rutime, DNS, NAT, Gateway. 4. 4. Asterisk Njohuri per komunikimin ne distance.

Kushte te tjera – Punesim part-time ose me kohe te plote.

Paga do te jete e negociueshme ne varesi te karakteristikave te aplikantit dhe kushteve te tregut.

Jeni te mirepritur te dergoni aplikimin gh@first.al


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 1475 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi