Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj Vend Pune Informatike

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune Informatike
Qendra Shkencore “The Experts”, kerkon te punesoje Programist te avancuar.
Kandidatet duhet te kene eksperienca te meparshme ne programim, te cilat duhen te jene te verifikueshme permes referencave perkatese ose me deshmi kualifikimi.
Preferohet profili i 3D Vista.

Kandidatet duhet te kene keto cilesi:

-te jene te dedikuar
-te jene te pergjegjshem
-te jene te komunikueshem

Njohja e gjuhes angleze eshte e detyrueshme.

Ju lutem kandidateve qe identifikojne cilesite e mesiperme ne profilin e tyre te dergojne cv me e-mail ne:
expert_al2002@abcom.al

ose kontakt ne mobile: 069 40 19 444

Orari i kontakteve me tel nga e Hena ne te Premte, ora 10.00-15.00.

Ne ju garantojme page te kenaqshme, ambjente pune te rehatshme dhe mundesi per formim te metejshem profesional.

Cel. : 0694019444


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1731 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi