Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj vend pune Jurist

Kontakt

Përshkrimi

Aluflor Construction Group, nje kompani qe operon ne fushen e prodhimit dhe montimit te fasadave me materiale te kompanive shume prestigjoze ne kete fushe, kerkon te punesoje jurist.
Kandidati duhet te plotesoje keto kritere:

* Te kete perfunduar arsimin perkates.
* Te kete eksperience pune si jurist.(mbi 5 vjet)
* Te njoh shume mire legjistacionin tregetar.civil,administrativ.
* Te jete i afte i shkathet, kreativ, praktik.
* Te kete nje format te qarte per punen.
* Te jete person me parime shume te forta disiplinore.

Te gjithe te interesuarit duhet te dergojne CV me fotografi ne adresen eneida_burimetnjerezore.aluflor@yahoo.com

Kontakt:

Tel. : 05 265 115

Cel. : 0682011215


URL: Ska
Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 8650 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi