Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofroj vend pune Kamarier / e

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune Kamarier / e
BAR LOUNGE KULLAT

Nje nder baret me lluksoze ne qyetine Tiranes kerkon per nevojat e saj kamarier/e .

· Te kete experience pune ne sherbim

Ofrohen kushte shume te mira pune, nje ambient lluksoz dhe nje page kenaqshme.

Ju lutem nxitoni te aplikoni duke derguar te dhenat tuaja ne adresen e e-mail : info@klar.al ose telefononi ne nr e telefonit 0694013786

Cel. : 0694013786


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1401 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

ofroj vend pune Kamarier / e

Tirane / Shqiperi


19/11/2010 6:15 am


0694013786


Ofertat Më Të Shikuara