Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj vend pune Kamarier, Recepsionist dhe punetor lavazhi

Euro

Përshkrimi

Qendra e Biznesit GKAM hap tre vende pune, me page te kenaqshme. Kerkojme te punesojme.

a) 1 kamarier ne restorantin SEMAK
b) 1 punetor lavazhi makinash
c) 1 recepsionist-kontrollor nate.

Te interesuarit te paraqiten prane Qendres se Biznesit GKAM ne kete adrese:
Rruga e Kavajes, perbri Kishes Orthodokse, Tirane.

Kontaktoni me administratorin Agim Meta ne:
Mob. 0682026699.

Ju mirepresim!

Cel. : +355682026699
Kontaktoj vetem me cel.


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 3694 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Dorisimo

Tirane


20/08/2009 12:57 pm


+355682026699


Ofertat Më Të Shikuara