Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofroj vend pune Kamarier

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune Kamarier
Kerkojme 1 kamarier me eksperience per Bar cafe. Lokali ndodhet tek qendra tregtare tek ish kinema 17 Nentori (rruga e barrikadave) ne katin e dyte dhe quhet Living Bar. Te interesuarit te kontaktojne Aleksandrin ne njerin nga numrat e telefonit:

Tel. : 0673075243

Cel. : 0683837031


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1784 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi