Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofroj vend pune Kasiere

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune Kasiere
Pozicioni:Kasiere(Femër)
Departmenti:Departamenti i Sherbimit

Përshkrimi i punës:

Ti shërbejë klientëve me mirësjellje,të jetë shembull i pastërtisë,rregullit e disiplinës,të komunikojë qartë e saktë me klientin.

Profili:

· Të ketë diplomë të shkollës së mesme.
· Të ketë eksperiencë pune ,të paktën 6 mujore.
· Të ketë aftësi te mira komunikimi.
· Të ketë aftësi të transmetojë tek klientet mirësjellje dhe etike.
· Të ketë njohuri shumë të mira për artikujt që shërbehen.
· Të ketë njohuri të mira të anglishtes.
· Të jetë fleksibël me oraret e punës.

Aplikantët mund të dërgojne CV me fotografi në adresën e e-mailit m.dedja@foodway.al
Subjekti i e-mailit duhet të jetë: Aplikim për punë.
Tel. : 04 2380144
Do të njoftohen vetëm aplikantët e përzgjedhur për intervistë.
Afati i fundit i aplikimeve eshte data 30/11/2010.


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1107 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi