Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofroj vend pune KASIERE

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune KASIERE
Permbledhja e pozicionit

Nje kasier eshte pergjegjes per menaxhimin e perditshem te sektorit te tij/saj ne perputhje me politikat e pergjithshme te kompanise.

Funksionet thelbesore te punes

· Komunikimi dhe sherbimi me klientet
· Skanimi i cdo produkti
· Kalimi dhe kontrolli i cdo produkti qe kalon mbi kase
· Komunikimi i cmimit tek klienti
· Marrja e parave nga klientet dhe numerimi i tyre
· Printimi i fatures

Kerkesat

· Mosha: 20-35 vjec
· Gjuhet e folura: Shqip, Anglisht
· Njohuri te mira mbi kompiuterin
· Gjimnazi/Universiteti

Tel. : +355 4 2380 002


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 793 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi