Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj vend pune korrier

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune Korrier
Kerkohet Korrier

kerkohet qe personi te kete keto cilesi
·Te kete leje drejtimi per motorr
·Te jete mbi 20 vjec
·Te jete korrekt dhe serioz ne pune

· Te interesuarit te dergojne CV me foto ne adresen e-mail: financa@ofertaspeciale.com


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 902 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi