Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Ofroj vend pune Laborant Dentar

Kontakt

Përshkrimi

Durres, ofroj vend pune Laborant dentar
Kerkohet nje djale me profesion Laborant dentar qe te kete njohuri shume te mira ne punimet me proteza dhe proceset e punimit te dyllit dhe metalit.

Te interesuarit te kontaktojne ne 0692899847

Cel. : 0692899847


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 1644 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi