Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofroj vend pune Manaxhere

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune Manaxhere
Njoftim per vend pune \”Menaxhere\”.

Qendra nderkombetare e gjuheve te huaja “Effective Teaching” kerkon te punesoje per nevojat e saj nje menaxhere femer me kriteret e meposhtme:

• Aftesi shume te mira komunikuese.
• Aftesi shume te mira menaxhuese.
• Sjellje korrekte dhe paraqitje te rregullt.
• Njohuri te programeve baze te kompjuterit.
• Eksperienca perben perparesi.

Te interesuarat te dergojne CV me foto ne adresen:

effectiveteaching.center@gmail.com


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 905 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

ofroj vend pune Manaxhere

Tirane / Shqiperi


31/10/2010 5:54 pm


ska paraqitur


Ofertat Më Të Shikuara