Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofroj vend pune manxhere

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune manxhere
TE JETE PRAKTIKE NE PERDORIM KOMPJUTERI,DHE TE DI GREQISHT ANGLISHT

Tel. : 042 232523

Cel. : 0672040850


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 941 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

ofroj vend pune manxhere

Tirane / Shqiperi


22/11/2010 4:26 pm


0672040850


Ofertat Më Të Shikuara