Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

ofroj vend pune Marketing

Kontakt

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune Marketing
Kompania Euromed shpk me aktivitet ne fushen e pajisjeve mjekesore dhe laboratorike kerkon te punesoje menaxher/e shitjesh.

Kandidati duhet te plotesoje kushtet e meposhtme;
Diplome per Mjek/e Laborant/e, Biokimi apo fusha te ngjashme .
Eksperience pune ne Marketing apo Menaxhim.
Aftesi komunikuese dhe negociuse.
Njohuri shume te mira te gjuhes angleze
Te zoteroje leje drejtimi automjeti.

Afati perfundimtar i dorezimit te CV 16/11/2010
Email: euromed@vinipharma.al
Vetem kandidatet e perzgjedhur do te kontaktohen


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 855 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi